ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Kluczowe zadania:

• Utrzymanie ciągłości pracy i naprawa maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
• Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych maszyn
• Wdrażanie usprawnień oraz niezbędnych modyfikacji parku maszynowego
• Programowanie sterowników PLC, serwonapędów oraz falowników
• Bieżąca współpraca z działem utrzymania ruchu oraz firmami zewnętrznymi
• Raportowanie podejmowanych działań w systemie CMMS

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B1)
• Dobra znajomość zagadnień elektrotechniki i przemysłowych schematów elektrycznych
• Uprawnienia energetyczne SEP (powyżej 1 kV mile widziane)
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu hydrauliki, elektryki oraz mechaniki
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

Oferujemy:

• Umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
• Premię miesięczną oraz roczną
• Dofinansowanie do studiów kierunkowych
• Możliwość awansu (pionowego lub poziomego)
• Benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, komputer, telefon

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials