Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie utrzymania ruchu w diagnostyce maszyn i usuwaniu awarii od strony układów sterowania
  • Wprowadzanie modernizacji i usprawnień w maszynach produkcyjnych
  • Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach inwestycyjnych
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad bazą kopii zapasowych programów
  • Ocena bezpieczeństwa maszyn

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenia w pracy jako automatyk min. 2 lata
  • Umiejętność programowania PLC oraz HMI (Siemens, Proface – wymagane, Omron, Mitsubishi i inne mile widziane)
  • Umiejętność programowania i diagnozowania systemów napędowych falownikowych oraz serwonapędowych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dobrej organizacja pracy, zaangażowania i kultury komunikacyjnej
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wyjazdy na targi, szkolenia tematyczne
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów, codzienne świeże owoce itd.)

Zainteresowany?

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane podania.

Prezentacja firmy

VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji