Hays Poland

Automatyk

Gliwice
Automatyk
Gliwice
NR REF.: 1159016

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu.

Główne zadania:
·Utrzymanie Ruchu w obszarze automatyki

·Dbałość o ciągłość produkcji

·Wykonywanie harmonogramów konserwacji

·Diagnostyka, usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów

·Prowadzenie dokumentacji technicznej

·Praca na sterownikach PLC

·Kontrolowanie stanu części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz zgłaszanie zapotrzebowania

Wymagania:
·Doświadczenie na podobnym stanowisku

·Wykształcenie wyższe techniczne

·Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek)

·Znajomość zagadnień z obszaru automatyki

·Umiejętność posługiwania się i tworzenia schematów elektrycznych

·Uprawnienia SEP
·Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·Dobra znajomość pakietu MS Office

 Oferujemy:
·Pracę w międzynarodowym środowisku

·Możliwość rozwoju zawodowego

·Benefity finansowe

·Karta Multisport

·Ubezpieczenie medyczne

·Pakiet szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy