Hays Poland

Automatyk

Gliwice
Automatyk
Gliwice
NR REF.: 1156126

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyroby ceramiczne, z siedzibą w okolicach Rybnika, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnego Automatyka.

Zadania:

·Wykonywanie przeglądów maszyn, urządzeń oraz instalacji od strony automatycznej

·Dbałość o zachowanie ciągłości produkcji

·Wykonywanie prac konserwacyjnych oraz remontowych instalacji automatyki

·Diagnozowanie i usuwanie awarii

·Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi, w celu zapewnienia właściwego stanu technicznego instalacji automatyki oraz systemów sterowania

 Wymagania:

·Wyższe wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, elektronika i pokrewne)

·Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle

·Umiejętność sterowania i programowania PLC

·Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

·Uprawnienia SEP

·Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

 Oferujemy:

·Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

·Atrakcyjny pakiet socjalny

·Dofinansowanie do wczasów

·Karta MultiSport

·Prywatna opieka medyczna

·Dofinansowanie do posiłków

·Pakiet szkoleń

·Możliwość rozwoju w strukturach firmy

·Ubezpieczenie grupowe

 Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy