Hays Poland

Automatyk

Gliwice
Automatyk
Gliwice
NR REF.: 1153175

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu.

Główne zadania:

  • Utrzymanie Ruchu w obszarze automatyki
  • Dbałość o ciągłość produkcji
  • Wykonywanie harmonogramów konserwacji
  • Diagnostyka, usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Praca na sterownikach PLC
  • Kontrolowanie stanu części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz zgłaszanie zapotrzebowania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek)
  • Znajomość zagadnień z obszaru automatyki
  • Umiejętność posługiwania się i tworzenia schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity finansowe
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet szkoleń

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie aktualna, wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy