Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Gdańsk

Objęcie wyżej wymienionego stanowiska wiąże się z realizowaniem prac utrzymania ruchu i remontowych w branży automatyki przemysłowej na zlecenie Klienta z branży energetycznej.

Zakres obowiązków:

Analogowe układy pomiarowe zdalne i miejscowe dla pomiarów: temperatur, ciśnień, różnicy ciśnień, poziomów, przepływu, naprężenia, drgań i przesuwów osiowych. Kalibracja przetworników, umiejętność posługiwania się kalibratorami typu HART i programami do obsługi przetworników. Sprawdzanie blokad i zabezpieczeń urządzeń technologicznych z wykorzystaniem zadajników sygnału.

Układy pomiarowe monitoringu spalin, pomiary fizykochemiczne na parze, wodzie, kondensacie, spalinach, mleczku wapiennym, zawiesinie gipsu, wodzie amoniakalnej, aparatura pomiarowa stosowana w strefach wybuchowych gazowych i pyłowych Ex. Kalibracja analizatorów spalin, przetworników pH, układów detekcji CO, H2, NH3 itp.

Układy sterowania (dwustawne, trójstawne, analogowe) napędów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i elektromagnetycznych. Układy automatycznej regulacji. Naprawy i remonty siłowników w zakresie podstawowym.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub zawodowe o kierunku elektryka-automatyka

Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku elektryka – automatyka urządzeń i obwodów AKPiA w energetyce lub zakładach przemysłowych

• Świadectwo kwalifikacyjne E

• Umiejętność usuwania usterek systemów pomiarów, regulacji i sterowania

• Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

• Umiejętność wykonywania prac z zakresu montażu i uruchamiania obwodów i

aparatury AKPiA

• Umiejętność wykonywania, sprawdzania układów pomiarów, sterowań i automatyki obiektowej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

• Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.