Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Automatyk

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy najlepszych Kandydatów, na stanowisko Automatyk

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne

• Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, a w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz  analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens)

• Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania

• Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

• Dobra znajomość MS Office

• Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość Visual Studio C#, systemów wizyjnych Keyence oraz robotów przemysłowych

• Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów

• Prawo jazdy kat. B

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego

• Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów

• Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami

• Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi

• Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców

• Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn

• Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn

• Nadzór nad pracami automatyków oraz firm podwykonawczych

• Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM

• Kontrola elementów bezpieczeństwa

• Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Nasz Klient oferuje:

• Pracę stacjonarną w oparciu umowy o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń

• Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)

• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w środowisku nowoczesnych technologii

Automatyk

Miejsce pracy / Location Dąbrowa Górnicza

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji