Opis stanowiska pracy

• Opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
• Modernizacja maszyn i urządzeń
• Dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC,
• Konfiguracja komponentów automatyki,
• Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych,
• Prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
• Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
• Współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
• Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
• Podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki,
• Znajomość rysunku technicznego i czytania schematów,
• Mile widziana znajomość programowania robotów,
• Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

• Mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.
• Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Celem Quickpack Polska realizowanym konsekwentnie już od 1997 roku jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji