Automatyk zmianowy

Strzelce Opolskie, opolskie

Kronospan

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi;
  • implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens);
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii;
  • parametryzacja przetwornic częstotliwości;
  • kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych

Oferujemy:

  • długotrwałe i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia wraz z dodatkami i nagrodami finansowymi;
  • wsparcie kolegów z pracy, którzy mają wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim cierpliwość aby Cię wdrożyć;
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych;
  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
  • pakiet relokacji*

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia minimum średniego – automatyczne bądź elektryczne;
  • gotowości do pracy w ruchu ciągłym;
  • mile widziana umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC;
  • wiedzy dotyczącej parametryzacji przetwornic częstotliwości;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV;

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości płyt drewnopochodnych i... związanych z nimi produktów. Firma posiada ponad 30 zakładów na całym świecie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji