Opis stanowiska pracy

 • Zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych.

 • Umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC (sterowniki Allen Bradley, Siemens S7, GE Fanuc).

• Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń.

• Modernizacja oraz instalacja nowych maszyn.

• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

• Analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii w celu zwiększenia dostępności operacyjnej maszyn i bezpieczeństwa.

Wymagania

 • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie o profilu automatyk, elektronik lub elektryk.

• Minimum podstawowa znajomość programowania Fanuc i/lub Allen Bradley.

• Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

• Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń - SEP do 1 kV.

• Mile widziana znajomość maszyn CNC oraz branży motoryzacyjnej.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive