Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Michael Page

Środa Śląska, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży automotive ulokowana w Środzie Śląskiej.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie ruchu parku maszynowego w zakresie automatyki oraz programowania
  • Analiza, a także wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze automatyki
  • Kreowanie nowych rozwiązań technicznych w celu zwiększenia utrzymania wysokiej jakości produkowanych części, oraz optymalizacji procesu
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z innymi działami w zakresie automatyki

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • Znajomość sterowników PLC marki Siemens
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kwalifikacji oraz wdrażania nowych rozwiązań
  • Elastyczne godziny pracy w dniach od poniedziałku do piątku
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Pakiet szkoleń
  • Koleżeńską atmosferę współpracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Środa Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page