Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Obecnie, do naszej siedziby w Oświęcimiu poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

AUTOMATYK

w Dziale Utrzymania Ruchu

Nr ref. A/O/2019

Miejsce pracy: OŚWIĘCIM

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Analiza i raportowanie danych z aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Diagnostyka układów sterowania automatyki oraz układów elektrycznych;
  • Programowanie przetwornic częstotliwości Danfoss;
  • Diagnostyka sieci przemysłowych opartych na protokołach ProfiBUS/DP, Profinet;
  • Analiza i wykrywanie usterek programów sterowania zapisanego w sterownikach PLC;
  • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażanych rozwiązań;
  • Realizacja zadań zgodnie z założonym harmonogramem;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – automatyka i robotyka;
  • Znajomość środowiska SIMATIC – STEP 7, TIA; WinCC Flex
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz interpretację dokumentacji technicznej;
  • Wiedza z zakresu techniki łączeniowej Nn – dobór podzespołów, montaż, diagnostyka;
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 do 1kV, mile widziane uprawnienia SEP G2 i G3;
  • Kreatywność i komunikatywność;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Duża samodzielność i wyśmienita organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca na 1 zmianę;
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Możliwość realizowania swoich pomysłów;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji