Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

CAN-PACK S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracownika do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Sekcja Elektroniczna (Utrzymanie Ruchu) na stanowisko:

AUTOMATYK / SPECJALISTA AUTOMATYK
Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Oferujemy:

Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek zmianowy,
Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,
Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie,
Praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;
Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;
Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;
Udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych;
Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;
Dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów.

Wymagania

Gotowość do pracy w 4-brygadowym organizacji pracy - warunek konieczny;
Wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym (preferowane automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);
Wiedza z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC;
Wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Umiejętność pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności;
Gotowość do wyjazdów (okresy do 3-miesięcy) do pracy w zagranicznych spółkach firmy;
Mile widziane będzie doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

Prezentacja firmy

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis