Automatyk w dziale utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brzeg, Skarbimierz, opolskie

Miejsce pracy: Brzeg, Skarbimierz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie z branży opakowań
  • Możliwość rozwoju i szkoleń w strukturach organizacji
  • Realny wpływ na rozwój i politykę firmy (wdrażanie własnych pomysłów i usprawnień)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę OK system

Wymagania:

  • Wykształcenie o specjalizacji: automatyka/elektronika
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Chęć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Zadania:

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy urządzeń
  • Wykonywanie planowanych przeglądów maszyn
  • Rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z innymi członkami zespołu
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials