Automatyk (utrzymanie ruchu)

Gi Group Poland S.A.

Wodzisław Śląski, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, usuwanie awarii
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego (automatyka, elektronika, robotyka)
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomości sterowników PLC
  • Znajomości napędów elektrycznych (przekształtniki częstotliwości, serwosilniki)
  • Praktycznej znajomości zagadnień energoelektroniki, systemów sterowania, sensoryki
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych maszyn, rysunków technicznych
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku letniego, paczki oraz bony świąteczne i inne)
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • Uczestnictwo w szkoleniach

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy