Automatyk - Utrzymanie Ruchu

Charlie works Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Legnica

Poszukujesz stabilnej, ale nienudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją elementów dla branży automotive - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automatyk

Praca w miejscowości: Legnica, woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

- zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych

- diagnozowanie usterek układów automatyki i usuwanie bieżących awarii

- obsługa, diagnozowanie, programowanie sterowników Siemens oraz paneli operatorskich Simatic HMI

- obsługa i diagnozowanie falowników SEW, FESTO, Siemens

wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn

Oczekujemy:

- wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk

- min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- umiejętność programowania sterowników Siemens S7oraz paneli operatorskich Simatic HMI

- praktyczna znajomość falowników SEW, FESTO, Siemens

-  umiejętność czytania schematów elektrycznych

- znajomość rysunku technicznego

- uprawnienia SEP 1 KV

Otrzymasz:

-  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- system premiowy

- bezpłatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny

- ubezpieczenie grupowe

- spotkania integracyjne

- dofinansowanie do wakacji

W sprawie oferty zapraszamy do kontaktu:

biuro Poznań - 733 359 207

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.