Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie w związku z nowo powstałym projektem poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Wymagania

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka
  • Potrafisz analizować schematy elektryczne
  • Posiadasz umiejętność programowania sterowników Siemens S7 i S5 oraz paneli operatorskich
  • Znasz parametryzację napędów firmy: Siemens, Lenze, SEW
  • Znasz oprogramowanie MS Office
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • Jesteś zaangażowany i samodzielny
  • Posiadasz uprawnienia SEP E1 do 1 kV (dodatkowy atut)
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Wyślij do nas swoje CV!

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:

  • Udział w diagnostyce złożonych przyczyn awarii
  • Modyfikowanie programów maszyn w celu usprawnienia procesu
  • Opracowywanie projektów automatyki przemysłowej
  • Poprawę bezpieczeństwa pracy poprzez analizę potencjalnego ryzyka oraz analizę systemów bezpieczeństwa
  • Wdrażanie projektów do produkcji seryjnej
  • Udział w planowaniu inwestycji oraz remontów
  • Zarządzanie procesem realizacji projektu
  • Analizę zużycia części zamiennych w celu optymalizacji kosztów

Nasza firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia.
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka