Automatyk serwisant/ Automatyk programista - od juniora do seniora!

Gi Group Poland S.A.

Pruszcz Gdański, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Dla naszego Klienta z branży TSL poszukujemy Automatyków z różnym poziomem doświadczenia: od Juniora do Seniora!

Automatyk serwisant/ Automatyk programista

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki suwnic
  • uruchamianie i testowanie nowych urządzeń
  • konserwacja i naprawa urządzeń przeładunkowych terminalu
  • wdrażanie i uruchamianie nowych systemów na suwnicach kontenerowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka)
  • doświadczenie i wiedza w zakresie automatyki maszyn/urządzeń
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym (2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • umiejętność pracy zespołowej/pracy pod presją czasu
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne oraz kwartalne
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dopłata do dojazdów
  • szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje
  • pakiet benefitów: karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, lekcji j. angielskiego
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.