Automatyk / Programista

DA GLASS Sp. z o.o.

Rogoźnica, podkarpackie

DA GLASS Sp. z o.o. DA GLASS Sp. z o.o. DA GLASS Sp. z o.o. DA GLASS Sp. z o.o. DA GLASS Sp. z o.o.
D.A.Glass funkcjonuje na rynku od 1989 r. i jej główny profil działalności związany z kształtowaniem i obróbką szkła płaskiego. Jest firmą opartą na wiedzy, posiadającą szerokie doświadczenie i znakomite rezultaty w tworzeniu autorskich technologii i produktów w obszarze chemicznego przetwórstwa szkła. D.A.Glass ma jeden z większych udziałów w skali krajowej w patentowaniu innowacyjnych rozwiązań.

D.A.Glass jest krajowym liderem dostaw szkła matowego o parametrach 700 LTF. Wyroby firmy są z powodzeniem eksportowane na rynki europejskie: Holandia, Niemcy oraz do USA, szczególnie ze względu na bardzo dużą wydajność w szklarniach wielkopowierzchniowych w tych krajach. W zakresie dostaw firma współpracuje z krajowymi hutami szkła produkującymi szkło płaskie o gr. 4 - 12 mm tj. Guardian, Saint Gobain, Pilkington.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rogoźnica

Opis stanowiska:

  • bieżąca kontrola procesów i nadzór nad stanem technicznym urządzeń,
  • diagnostyka układów automatyki,
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
  • udział w projektach inwestycyjnych związanych z automatyzacją linii produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów maszyn i instalacji,
  • raportowanie wszelkich awarii maszyn i urządzeń,
  • programowanie sterowników PLC,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunek automatyka, elektrotechnika, elektronika),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane,
  • umiejętność programowania sterowników PLC,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat. "B",
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w formie umowy o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia specjalistyczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie