Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Programowanie sterowników PLC, HMI
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemu kontroli
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych
  • Analiza opisu funkcjonalnego
  • Pisanie instrukcji obsługi
  • Wsparcie zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chęć zdobycia doświadczenia
  • Umiejętność programowania sterowników PLC, systemów HMI
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, szczególnie związanej z nabiałem
  • Znajomość środowiska SIMATIC - STEP 7, TIA, Allen Bradley, WinCC Flex
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
  • Umowę o pracę- po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Narzędzia do pracy - laptop, telefon
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwości awansu i rozwoju w ramach struktur firmy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość podróżowania w ramach podejmowanych obowiązków

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka