Automatyk/Programista Systemów Automatyki i Robotyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, firmy zajmującej się budową maszyn oraz automatyzacją i robotyzacją linii technologicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Automatyk/Programista Systemów Automatyki i RobotykiMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Projektowania systemów automatyki i sterowania
  • Programowania sterowników PLC i robotów przemysłowych
  • Programowania paneli operatorskich
  • Programowania systemów SCADA
  • Nadzoru nad wdrażaniem nowych projektów i zadań
  • Uruchamiania systemów automatyki
  • Tworzenia dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi
  • Szkolenia użytkowników końcowych
  • Wykonywania prac serwisowych i diagnostycznych systemów automatyki

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku - warunek niezbędny
  • Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek Automatyka, Robotyka, Mechatronika
  • Umiejętności programowania sterowników PLC firmy Siemens oraz środowiska STEP7 i TIA Portal
  • Umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej
  • Mile widziana umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w oprogramowaniu ePlan
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych związanych z uruchamianiem systemów u klienta końcowego – delegacje
  • Dużej samodzielność i zaangażowanie w realizację podjętych zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Umowa o pracę i 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku (możliwe także zatrudnienie na B2B)
  • Wykwalifikowany i chętny do współpracy - ambitny zespół inżynierów
  • Możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach
  • Możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
  • Możliwości rozwoju oraz kreatywnego myślenia,
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy
  • Interesującą i rozwojowę branżę
  • Długofalową pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.