Opis stanowiska pracy

FIRMA Z BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ, ZAJMUJĄCA SIĘ PROJEKTOWANIEM, WYKONYWANIEM ORAZ SPRZEDAŻĄ MASZYN I URZĄDZEŃ. SPECJALIZUJEMY SIĘ W BUDOWIE PROTOTYPOWYCH MASZYN NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie koncepcji sterowania urządzeń/maszyn, dobór komponentów i ich wycena,
  • tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych,
  • elektromontaż szaf sterowniczych i oprzyrządowania,
  • programowanie sterowników przemysłowych PLC, HMI i robotów przemysłowych,
  • udział w procesie uruchamiania systemów sterowania stanowisk, maszyn, linii produkcyjnych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy konstruktorzy, monterzy.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu PLC
  • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych (mile widziane),
  • doświadczenie w uruchamianiu, wdrażaniu i serwisie systemów opartych na sterownikach PLC
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego,
  • zaangażowanie i chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na pełny etat, możliwa współpraca B2B,
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia,
  • pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia.

INTERESUJĄ CIĘ NOWE TECHNOLOGIE? CHCESZ WIDZIEĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY W ŻYCIU CODZIENNYM, KAŻDEGO CZŁOWIEKA?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, PROJEKTUJ I BUDUJ PROTOTYPOWE MASZYNY DO PRODUKCJI WIELKOSERYJNEJ.

PRZEŚLIJ SWOJE CV!

Prezentacja firmy

Woxar to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive