Automatyk - Programista PLC

Michael Page

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Automatyk - Programista. Główne zadania to rozwój automatyzacji zakładu produkcyjnego, opracowywanie koncepcji urządzeń oraz bycie realnym wsparciem dla pracowników działu utrzymania ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada zakład produkcyjny w Polsce północno-wschodniej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 130km na północ od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie instrukcji technicznych, planów przeglądów maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystywaniem oprogramowania wspomagającego dział UR
  • Szkolenie personelu technicznego (techników zmianowych)
  • Nadzorowanie urządzeń pracujących w cyklu zautomatyzowanym oraz pracy robotów przemysłowych
  • Opracowywanie koncepcji urządzeń montażowych, poka- yoke, testowanie rozwiązań
  • Tworzenie urządzeń produkcyjnych , rozwiązań dla zakładu ułatwiających i przyspieszających produkcję, a także wspomagających jej optymalizację
  • Projektowanie układów sterowania dla potrzeb zakładu w zakresie drobnej automatyki przemysłowej
  • Konstruowanie elementów i podzespołów układów automatycznej regulacji, tworzenie oprogramowania dla układów sterowania PLC
  • Uczestniczenie w odbiorze i uruchamianiu projektów technicznych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności i wiedzy kandydata
  • Pakiet benefitów dodatkowych takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą itp.
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page