Opis stanowiska pracy

• Udział w projektach głównie w Polsce jak i za granicą

• Programowanie linii technologicznych

• Projektowanie systemów automatyki i sterowania

• Programowanie sterowników PLC

• Modernizacja istniejących systemów sterowania

• Uruchamianie systemów automatyki

• Uczestnictwo i realizacja spotkań projektowych

• Niezależna obsługa projektów i ścisła współpraca z klientami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka lub pokrewne)

• Umiejętność programowania sterowników PLC poparte doświadczeniem.
STEP 7 (Classic and TIA) (Siemens), PCWorx (Phönix), Automation Studio (B&R)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Wysoka chęć rozwoju i uczenia się

• Prawo jazdy kat. B

EngRoTec Polska Sp. z o.o. to biuro konstrukcyjne mieszczące się w Gliwicach, które oferuje... wsparcie w konstruowaniu urządzeń linii produkcyjnych zgrzewania karoserii samochodów w oparciu o standardy i wymogi Klienta. Zajmujemy się projektowaniem nowych urządzeń produkcyjnych lub rozwiązań technologicznych wg bieżących potrzeb. Dodatkowo wykonujemy dokumentację techniczną zgodnie z istniejącymi normami oraz przygotowujemy dokumentację zawierającą wykazy części.

Nasza ciągła współpraca z zagranicznym zespołem projektowym oraz działem robotyki z Niemiec sprawia, że nasze usługi świadczone są kompleksowo i na najwyższym poziomie. EngRoTec Polska Sp. z o.o. oferuje specjalistów w zakresie konstruowania kompletnych linii produkcyjnych, jak również dostosowania do aktualnych potrzeb już istniejących. Nasi konstruktorzy z Polski i Niemiec posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania o czym świadczą wykonywane wspólnie projekty.

Realizujemy międzynarodowe projekty dla strategicznych Klientów w branży takich marek jak BMW, Mercedes, Audi, Porsche, Jaguar, Tesla, Land Rover i wiele innych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive