Automatyk procesów produkcji - branża chemiczna

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Automatyk produkcji (branża chemiczna) będzie czuwał nad procesami wykonywanymi za pomocą linii półautomatycznej. Jego zadania głównie będą skupiać się na diagnostyce. Kandydat musi znać wysokim stopniu zagadnienia z zakresu sterowników Siemens, Mitshubishi, VersaMax, TIA Portal, sieci Profibus. Bezpośrednie czynności naprawcze zlecane będą firmie zewnętrznej. Wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Międzynarodowy Producent Chemiczno-Farmaceutyczny - lider w branżach zlokalizowany w województwie Śląskim. W związku z dalszymi planami rozbudowy zakładu związanego z automatyzacją procesów produkcyjnych poszukujemy specjalisty na stanowisko Automatyka produkcji, który będzie raportował bezpośrednio do Kierownika Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Udział w projektach automatyzacji procesów linii półautomatycznej,
  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń,
  • Diagnoza przyczyn zaistniałych problemów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Diagnostyka i usuwanie usterek występujących w zakresie sterowników PLC,
  • Bezpośredni kontakt i zlecanie pracy dla serwisu zewnętrznego,
  • Kalkulacja kosztów napraw, modernizacji oraz aktualizowanie budżetu,
  • Realizacja harmonogramu konserwacji i przeglądów,
  • Udział w projektach TPM, wdrożeniowych i rozwojowych,
  • Nadzór nad dokumentacja techniczną podległych maszyn.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, robotyki lub elektroniki,
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sterowników Siemens, Mitshubishi, VersaMAX,
  • Znajomość TIA portal i sieci Profibus,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zagadnień 5S, TPM,
  • Praktyczne doświadczenie w uruchamianiu nowych procesów,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji chemii, kosmetyków, FMCG będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Kursy językowe,
  • Przy zmianie miejsca zamieszkania pakiet relokacyjny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page