Automatyk-Elektryk

HRK S.A.

Ozorków, łódzkie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk-ElektrykMiejsce pracy: Ozorków

Zadania:

  • realizacja czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyka w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • zdolność czytania schematów zasilania i sterowania
  • uprawnienia energetyczne gr. I do 1 kV (minimum) oraz gr. II
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych przetwornic częstotliwości

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • jasna ścieżka kariery
  • możliwość rozwoju
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.