Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają 1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.600 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Opis stanowiska:

Praca w dziale technicznym w służbie utrzymania ruchu, utrzymanie sprawności maszyn, naprawa urządzeń pakujących, drukujących, itp.

system pracy: dwuzmianowy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku bądź pokrewnym min. 3 lata
  • znajomość języka angielskiego - biegle w mowie i w piśmie
  • znajomość środowiska Windows, MS Office, Autocad
  • znajomość tematyki związanej z systemami jakości
  • predyspozycje do kierowania zespołem

Prezentacja firmy

Krajowi konsumenci znają nas już od 25 lat.<br/><br/>Jesteśmy jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Automatyka