Automatyk/Elektromechanik - Stała praca - Będzin

HRBC GROUP SP. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk/Elektromechanik

Zadania:

- Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, robotów i urządzeń pod względem elektrycznym i automatycznym,
- Modernizacja maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
- Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,
- Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,
- Programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów.

Oferujemy:

- Umowę o Pracę Tymczasową na okres próbny. Po okresie próbnym przejście pod Zakład,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Po okresie próbnym wzbogacone o system premiowy,
- Stabilne zatrudnienie,
- Miejsce pracy korzystne pod względem dojazdu do pracy,
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
- Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
- Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku od kilkudziesięciu lat.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie – zawodowe lub techniczne – z zakresu: Elektryka, Elektrotechnika, mechatronika, Informatyka, automatyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
- Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC,
- Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
- Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn - wtryskarek ,
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00, 14:00 – 22:00.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy