Automatyk ds. budowy prototypów, programista PLC

LSF

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna za budowę części automatyki maszyn prototypowych, które obecnie projektujemy.
W szczególności :
- programowanie sterowników PLC, paneli HMI (Siemens, Omron, ProFace)
- koordynowanie całości prac związanych z automatyką, elektryką i doborem podzespołów w tym obszarze
- udział z uruchomieniach i testach na terenie naszej firmy
- bliska współpraca z pozostałymi członkami zespołu, mechanikami, konstruktorami

Dużym atutem będzie doświadczenie w uruchamianiu nowych maszyn, szczególnie dla przemysłu Automotive.

Oferujemy:
- Szybkie zdobycie nowych umiejętności w innowacyjnych dziedzinach
- Praca w małym i zdeterminowanym zespole
- Praca w systemie jedno zmianowym lub elastyczne formy zatrudnienia
- Umowa o pracę, staż lub też inne elastyczne formy zatrudnienia (do ustalenia)
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (proszę o zaznaczenie oczekiwanych widełek płacowych).

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, inżynierskie, preferowanym kierunkiem jest AiR
- Praktyczna umiejętność projektowania układów sterowania oraz programowania sterowników PLC
- Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV
- znajomość zagadnień z zakresu sensoryki, napędów elektrycznych, podstawy pneumatyki i hydrauliki
- Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
- Umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi współpracownikami.
- Dużym atutem będzie szeroka wiedza techniczna, z uwagi na różnorodność zagadnień, które będą rozwijane w ramach w/w stanowiska
- Samodyscyplina
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Projektowanie CAD - Wykonujemy projekty w środowisku SolidWorks oraz Fus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria