CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 52 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Nasz dział zarządzania infrastrukturą biurową/przemysłową Global Workplace Solutions, z centralnym biurem przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie, aktualnie poszukuje dla naszych Klientów kandydatów na stanowisko:

Automatyk BMS

Od: CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skarbimierz, Oława, Brzeg, Opole

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie diagnoz, napraw urządzeń i instalacji z rozbudowanymi układami pomiarowymi i sterowania
  • Konfiguracji i programowania Sterowników PLC Johnson Controls z rodziny FX oraz sieci typu BACNet
  • Realizacja projektów w obszarów infrastruktury budynkowej, wdrażanie nowych rozwiązań
  • Definiowanie specyfikacji na części i podzespoły do modernizacji maszyn
  • Zatwierdzanie specyfikacji i wniosków o części zamienne i podzespoły
  • Rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności
  • Opracowywanie zapytań ofertowych dla potencjalnych dostawców
  • Stała współpraca z Kierownikiem Serwisów Technicznych w celu wyeliminowania nieplanowanych przestojów technicznych
  • Aktualizacja dokumentacji, a w przypadku jej braku przygotowanie informacji dla jej przygotowania
  • Aktualizacja oprogramowania.
  • Aktualizacja uprawnień elektro-energetycznych do wymaganego poziomu
  • Rozwijanie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów i ich nowelizacji
  • Rozwijanie wiedzy związanej z postępem technologicznym.
  • Przekazywanie przełożonemu sprawozdań zawierających informacje związane z planowanymi działaniami i ich rezultatami
  • Przygotowywanie informacji podsumowujących działania objęte zakresem stanowiska w formie raportu
  • Definiowanie specyfikacji na części do modernizacji maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie prac diagnostycznych oraz naprawa urządzeń
  • Udział w analizach i pracach prewencyjnych i predykcyjnych
  • Szkolenia z zakresu automatyki i elektroniki
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.
  • Przestrzeganie zasad zawartych w dokumentacji i procedurach klienta związanych z System Bezpieczeństwa Żywności
  • Prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi procedurami BHP i P.poż., określającymi odpowiedni poziom bezpieczeństwa; reagowanie na wszelkiego rodzaju zagrożenia mające wpływ na bezpieczeństwo prac
  • Minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko przy wszelkiego rodzaju pracach
  • Współpraca z grupą projektową w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki, robotyki
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze technicznej układów sterowania i automatyki w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w tym słownictwa technicznego
  • Znajomość układów automatyki
  • Znajomość konfiguracji i programowania Sterowników PLC Johnson Controls z rodziny FX oraz sieci typu BACNet
  • Uprawnienia energetyczne grupy I minimum do 1kV
  • Umiejętność programowego diagnozowania pracy maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i logicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach
  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w grupie
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefity w ramach funduszu socjalnego