Automatyk // 9 200 zł brutto

Gi Group Poland S.A.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie
  • nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych ciągów technologicznych w zakładzie
  • prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej
  • kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki
  • pomiary elektryczne okresowe: maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4- brygadowym
  • wykształcenia technicznego
  • uprawnień elektrycznych i pomiarowych, eksploatacji oraz dozoru gr. 1, gr. 2
  • uprawnienień na podnośniki nożycowe
  • znajomości języka angielskiego na poziomie technicznym
  • doświadczenia w pracy, w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie 9 200 zł brutto (podstawa + dodatek za pracę w systemie 4- brygadowym w kwocie 750 zł brutto)
  • kwartalna premię frekwencyjną: 250 zł brutto
  • kwotę w wysokości: 115 zł do wykorzystania w automatach z napojami i przekąskami
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • dofinansowanie do dojazdów- od 15 do 29 km- 300 zł, od 30 do 45 km- 450 zł, powyżej 45 km- 500 zł brutto
  • kartę multisport

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.