Automation Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Poszukujemy Automation Engineera do Katowic dla naszego klienta, który realizuje międzynarodowe projekty IT.

Rekrutacja odbywa się w 100% online. Aktualnie pracownicy firmy pracą zdalnie.

Automation EngineerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • modyfikacja aktualnych rozwiązań automatyzacji
  • wprowadzanie nowych rozwiązań automatyzacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • umiejętność pisania skryptów w Powershellu (min. 1-2 lata doświadczenia)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość Active Directory

Mile widziane:

  • znajomość środowiska Linux
  • znajomość dowolnego języka programowania

Oferujemy:

  • pracę w technologiach: Azure (Automation, DevOps (CI/CD), Log Analytics, Storage, AD), Git, Visual Studio Code / Visual Studio 2019, ISE/Powershell, Exchange Online, REST API, DSCM
  • budżet szkoleniowy, szkolenia wewnętrzne i pakiet benefitów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • jasną ścieżka kariery
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.