Aupair USA. Mój najlepszy rok w Texasie! Wspomnienia Au Pair

Prowork.PL

New York, zagranica

Opis stanowiska pracy

"Byłam przez rok Au Pair USA w Texasie, w Dallas! Była to wielka przygoda i najlepsza przygoda w moim życiu". Zobaczcie świetny filmik Marty i mnóstwo zdjęć z całego roku Au Pair w Stanach! Zdjęcia z podróży, święta w Stanach, niezapomniane chwile w Nowym Yorku, na Florydzie czy w Kalifornii. Jaki był ten rok Marty w Stanach? Jeśli też zastanawiasz się co dalej i planujesz gap year obejrzyj filmik Marty koniecznie i spełniaj Twoje marzenia juz teraz.
Marta Strożek: spędziła rok z amerykańską rodziną w Dallas, Texas. Obecnie konsultantka interviewer Au Pair USA z Prowork Au Pair /SZCZECIN
INSTAGRAM: _marinastrozek

Zaplanuj Twój Au Pair Gap year w USA i leć na rok do Stanów w ramach programu Au Pair USA. Uczestnicy programu mają zagwarantowany bezpłatny przelot do /z USA
i roczny kontrakt z rodziną na podstawie wizy J1.
Dowiedz się więcej o programie Au Pair USA, przyjdź na spotkanie informacyjne w biurze Prowork Au Pair w Warszawie lub oglądaj spotkania informacyjne online LIVE na instagramie:prowork.aupair i pytaj o wszystko. Jak zostać Au Pair w USA i wyjechać na rok do Stanów.

Wymagania

Komunikatywna znajomość angielskiego
wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Gotowość do rozpoczęcia pracy od marca 2018
ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork -18 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne