AsystentMłodszy Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy studenta, chcącego rozpocząć pracę jako  Asystenta/Młodszego Specjalisty ds. Kadr.

AsystentMłodszy Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wsparcie działu HR, w zakresie archiwizacji dokumentacji kadrowej i płacowej
  • bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi kadrowej,
  • realizacja bieżących zadań administracyjnych, zleconych przez dział HR,

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr (mile widziane);
  • umiejętność pracy na systemie kadrowo-płacowym (mile widziane);
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w  stabilnej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.