AsystentMłodszy Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy Asystenta/Młodszego Specjalisty ds. Kadr.

AsystentMłodszy Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wsparcie działu HR, w zakresie archiwizacji dokumentacji kadrowej i płacowej
  • bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi kadrowej,
  • realizacja bieżących zadań administracyjnych, zleconych przez dział HR,

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • umiejętność pracy na systemie kadrowo-płacowym
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w  stabilnej firmie.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja