LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 007153
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

- Organizacja dnia pracy przełożonego;
- Merytoryczne i logistyczne przygotowanie spotkań i zadań przełożonego oraz asysta przy spotkaniach;
- Analizy, materiały, rekomendacje w tym realizacja zadań zlecanych ad hoc przez przełożonego oraz menedżerów obszaru;
- Dbałość o terminową realizację zadań;
- Wsparcie w organizacji eventów, warsztatów i konferencji;
- Przygotowywanie, prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;
- Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa.

Oczekiwania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Komunikatywność, zaangażowanie.

Oferta:

- Praca w jednej z największych firm telekomunikacyjnych;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Zatrudnienie na zastępstwo;
- Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.