Opis stanowiska pracy

- Prace asystenckie;
- Bieżąca obsługa sekretariatu;
- Obsługa gości;
- Bieżąca współpraca z Zarządem;
- Wsparcie w realizacji zadań działu kadrowego i księgowego;
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
- Nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą;
- Dbanie o bieżące zaopatrzenie biura;
- Sporządzanie zamówień oraz kontrola ich realizacji;
- Planowanie i organizacja podróży służbowych, w tym rezerwacje biletów, hoteli;
- Sporządzanie zestawień, raportów i analiz.

Wymagania

- Biegła znajomość języka niemieckiego/angielskiego;
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
- Znajomość obsługi urządzeń biurowych;
- Prawo jazdy kat B;
- Samodzielność;
- Doskonała organizacja własnego czasu pracy;
- Odpowiedzialność i sumienność;
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia;
- Przyjazną atmosferę pracy;
- Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet MultiSport).

Prezentacja firmy

Jako przedsiębiorstwo działające od wielu lat w różnorakich obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja