Asystentka stomatologiczna

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie pacjenta do zabiegów stomatologicznych
- dezynfekcja, sterylizacja narzędzi
- asystowanie przy zabiegach endodontycznych, protetycznych, chirurgicznych oraz stomatologii zachowawczej
- obsługa komputera oraz programu do rozliczeń mMedica
- przygotowywanie dokumentacji medycznej

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku (od 7-19 w systemie zmianowym)
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
- kompleksowo wyposażoną placówkę i najwyższej jakości sprzęt do pracy
- wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania
- dobrą atmosferę i wsparcie
- szkolenia zewnętrzne

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dokumenty potwierdzające kwalifikacje
- zaangażowanie i chęci do pracy

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna