Asystentka Prezesa

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej z branży budowlanej z siedzibą w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem, działającej na polskim rynku od ponad 20 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka PrezesaMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • wspieranie procesów zarządczych w firmie,
  • analiza i sporządzanie stosownych dokumentów na potrzeby Zarządu,
  • koordynowanie i zarządzanie obiegiem informacji oraz dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami firmy,
  • prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu, organizowanie wyjazdów służbowych,
  • organizowanie i koordynowanie spotkań biznesowych, spotkań wewnętrznych oraz przygotowywanie stosownych protokołów,
  • istotny wkład w budowanie wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • rzetelność, sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach,
  • wysoka kultura osobista,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w tym umiejętność słuchania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość,
  • dobra znajomość komputera w zakresie MS Office,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę z możliwościami rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę) i wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń dodatkowych jak prywatna opieka medyczna, Multisport Benefit, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, premie i inne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.