Asystentka Prezesa / Office Manager

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy produkcyjno - handlowej działającej w branży technicznej, światowego lidera w swoim segmencie rynku,  z polską siedzibą zlokalizowaną pod Poznaniem (bliska okolica, kierunek zachodni), poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Prezesa / Office ManagerMiejsce pracy: Poznań

Szukamy osoby dojrzałej biznesowo, samodzielnej nie bojącej się nowych wyzwań, otwartej na nowości, uśmiechniętej z pogodnym usposobieniem, z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku asystentki prezesa/ dyrektora/zarządu lub z doświadczeniem  w koordynowaniu pracy biura (office manager - samodzielne stanowisko bez zespołu)

Główne zadania:

  • wsparcie Prezesa/Dyrektora Generalnego w codziennej pracy (zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, organizacja podróży służbowych, rezerwacje, zarządzanie pocztą elektroniczną, kwestie prawne)
  • zarządzanie biurem (procedury, zakupy)
  • planowanie, optymalizacja i koordynacja procesów administracyjnych firmy
  • kreowanie i wdrażanie procedur z zakresu administracji i obsługi i funkcjonowania biura,
  • weryfikacja dokumentów pod względem kompletności, odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy  zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz organizacji,
  • realizacja zadań projektowych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dojrzałość biznesowa, gotowość do dalszej pracy na asystenckim stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą biura w obszarze administracyjno-biurowym,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy własnej, inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • optymistyczne nastawienie i wysoka kultura osobista,
  • dbałość o standardy poufności informacji.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna),
  • przyjazne środowisko pracy i pracę w nowoczesnym biurze w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę stacjonarną w biurze bez konieczności wyjazdów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.