Asystentka prac biurowych ds. dystrybucji kanałów telewizyjnych

Pasjatv Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

*Poszukujemy osoby do 26 r. ż., (mile widziany student/studentka), na pół etatu do pomocy w biurze w centrum Gliwic
*Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków obejmuje proste prace biurowe związane z dystrybucją kanałów telewizyjnych i pracą biura.

Wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Pasjatv to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku medialnym. Naszym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo