Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1867

Obowiązki:

OBOWIĄZKI:
- Praca na pełen etat lub etatu, od poniedziałku do piątku oraz okazjonalnie w soboty.
- Przygotowywanie gabinetów lekarskich do zabiegów m.in. stomatologii ogólnej, chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji;
- Czynne asystowanie w trakcie prowadzonych zabiegów medycznych, w tym chirurgicznych - praca na cztery ręce; Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz nadzór i konserwacja sprzętu stomatologicznego;
- Uzupełnianie brakujących materiałów i instrumentów w gabinetach, zarządzanie podległym stanem magazynowym;
- Asystowanie przy wykonywaniu zdjęć RTG.

WYMAGANIA:
- Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na 4 ręce, również w zabiegach chirurgicznych, jako asysta;
- Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w soboty;
- Samodzielność w działaniu i chęć nauki;
- Wysoki poziom kultury osobistej.

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę bądź zlecenie;
- Możliwość pracy w trybie elastycznego czasu;
- Szkolenia zawodowe podnoszące kompetencje oraz wiele możliwości rozwoju;
- Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole.

INFORMACJE DODATKOWE:
Prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnych referencji na: gabinet@triodental.pl Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Kontakt telefoniczny: 58-531-31-46

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy: Rokicka 21, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy