Asystentka Dyrektora Generalnego

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży technicznej, znanej i cenionej firmy będącej liderem w swoim segmencie rynku,  z siedzibą we Wrześni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Dyrektora GeneralnegoMiejsce pracy: Września

Szukamy osoby dojrzałej biznesowo, samodzielnej nie bojącej się nowych wyzwań, otwartej na nowości, uśmiechniętej z pogodnym usposobieniem, z doświadczeniem na stanowisku asystentki prezesa/ dyrektora/zarządu lub z doświadczeniem  jako pracownik administracyjny/sekretarka  w koordynowaniu i obsłudze sekretariatu. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego i przynajmniej dobra (komunikatywna) znajomość języka francuskiego.

Główne zadania:

  • bieżące wsparcie Zarządu/Dyrektora Generalnego w codziennej pracy (zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, organizacja podróży służbowych, rezerwacja hoteli, biletów, zakupy biurowe,  tłumaczenia),
  • kompleksowa organizacja pracy  i obsługa sekretariatu,
  • prowadzenie korespondencji w języku polskim, angielskim, francuskim,
  • odpowiedzialność za korespondencję wewnętrzną i zewnętrzną, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • obsługa spotkań biznesowych oraz telefoniczna obsługa klientów firmy,
  • wsparcie administracyjne, opracowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i przynajmniej dobra (komunikatywna) znajomość języka francuskiego,
  • znajomość pakietu MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych (ksero, skaner, fax),
  • komunikatywność, samodzielność  i dobra organizacja pracy,
  • optymistyczne nastawienie, uśmiech na twarzy i wysoka kultura osobista,
  • dbałość o standardy poufności informacji.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie),
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym środowisku,
  • kontakt z językiem angielskim i francuskim
  • dodatkowe benefity (min. pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie),
  • pracę stacjonarną w biurze bez konieczności wyjazdów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.