Asystent(ka) ds. projektów edukacyjnych (j. polski)

Profina

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • jesteś osobą pracowitą, zorganizowaną i systematyczną,
  • potrafisz odnaleźć się w mozolnej, pełnej skupienia pracy twórczej
    i długotrwałym procesie poprawiania i udoskonalania,
  • masz otwarty umysł i szerokie zainteresowania humanistyczne
    (dużym atutem będzie wiedza z zakresu psychologii i samorozwoju),
  • pracujesz zawsze z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie wyobrażasz sobie inaczej,
  • lubisz szukać nowych i niestandardowych rozwiązań,
  • masz pomysły na to, jak ciekawie przekazywać wiedzę o języku polskim
    i zachęcać uczniów do dbałości o język ojczysty w mowie i w piśmie,
  • masz poczucie, że wiesz, jak z każdej lektury uczynić wartościowy wkład w intelektualny, duchowy i emocjonalny rozwój ucznia,
  • lubisz pracować w małym zespole, dzielić się własnymi pomysłami i czerpać inspirację od innych,
  • cechuje Cię pogoda ducha, otwartość i pozytywne nastawienie do świata,
  • czujesz, że praca na rzecz dzieci i młodzieży to coś, czemu chcesz się poświęcić,

być może jesteś tą osobą, której szukamy.

Kilka słów o nas

Jesteśmy renomowanym portalem edukacyjnym, który od 14 lat wspiera rodziców, nauczycieli i terapeutów, a także Polonię na całym świecie, tworząc autorskie pomoce dydaktyczne dla dzieci w wieku 4-12 lat (docelowo: 4-15 lat). Pracujemy z pasją, podchodzimy do projektów kreatywnie, a to wszystko za pomocą wytężonej pracy zespołowej. Tworzymy materiały w sposób nieszablonowy, często wykraczający poza ramy programu szkolnego, uwzględniając realne potrzeby dziecka w dzisiejszym świecie.

Twoje zadania

Będziesz opracowywać pomoce edukacyjne z j. polskiego (w tym także w oparciu o lektury szkolne) dla uczniów z klas 4-6 (docelowo: 4-8), takie jak: ćwiczenia, łamigłówki, gry, plansze dydaktyczne i infografiki, różnorodne pomoce do utrwalania wiedzy i powtórek.

Zadania te będą wymagały od Ciebie znajomości szkolnej podstawy programowej, zapoznania się z treścią lektur, ale także podchodzenia do obowiązkowych w szkole treści w sposób kreatywny, by ucznia zaciekawić, zachęcić do pogłębiania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce i życiu na co dzień.

Opracowane materiały samodzielnie przygotujesz do publikacji i wstawisz do serwisu. Potem zostaną Ci takie prace jak tagowanie i linkowanie opublikowanych treści, katalogowanie grafiki i inne czynności związane z zamknięciem publikacji - tego wszystkiego Cię nauczymy.

Będziesz również brać udział w dyskusjach zespołu, burzach mózgów, testowaniu prac stworzonych przez innych pracowników, opracowywaniu koncepcji nowych produktów.

Wymagania

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

- odpowiedziałeś/-aś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,

- masz wykształcenie wyższe,

- lubisz czytać książki zaliczane do klasyki literatury a także inne, o rozmaitej tematyce,

- masz rozległą, ugruntowaną wiedzę językoznawczą i literaturoznawczą,

- znasz podstawy języka HTML,

- pasujesz do naszego Zespołu i "stylu bycia" redaktorów SuperKid

(by sprawdzić to ostatnie, zapoznaj się z dokumentami na stronie "Pracuj z nami" - link w stopce serwisu SuperKid.pl).

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny oraz odpowiedz na pytania selekcyjne.

Prezentacja firmy

Firma jest właścicielem serwisu SuperKid.pl - miejsca, które skup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
dodatek na aktywność sportową, dodatek urlopowy, dodatek świąteczny, dofinansowanie na dzieci
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja