Asystent(ka) ds. administracyjno-biurowych

Profina

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • jesteś osobą pracowitą, zorganizowaną i systematyczną,
  • potrafisz dobrze odnaleźć się w pracy mozolnej i żmudnej,
  • Twoja dokładność i troska o szczegóły sprawiają, że nazywają Cię perfekcjonistą/-ką,
  • "dłubanina" w słowach, organizowanie danych, tworzenie list, zestawień, redagowanie dokumentów - to czynności, które sprawiają ci dużą przyjemność,
  • zamienianie chaosu w ład i porządek daje Ci poczucie spełnienia,
  • posiadasz analityczny umysł i umiejętność logicznego myślenia,
  • chętnie pomagasz innym, lubisz tworzyć wszelkiego rodzaju schematy i udogodnienia,
  • pracujesz zawsze z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie wyobrażasz sobie inaczej,
  • cechuje Cię pogoda ducha, otwartość i pozytywne nastawienie do świata,

być może jesteś tą osobą, której szukamy.

Kilka słów o nas

Jesteśmy renomowanym portalem edukacyjnym, który od 14 lat wspiera rodziców, nauczycieli i terapeutów, a także Polonię na całym świecie, tworząc autorskie pomoce dydaktyczne dla dzieci w wieku 4-12 lat (docelowo: 4-15 lat). Pracujemy z pasją, podchodzimy do projektów kreatywnie, a to wszystko za pomocą wytężonej pracy zespołowej. Tworzymy materiały w sposób nieszablonowy, często wykraczający poza ramy programu szkolnego, uwzględniając realne potrzeby dziecka w dzisiejszym świecie.

Twoje zadania

Będziesz wsparciem dla Szefowej firmy, tworząc dla niej różnego rodzaju zestawienia i dokumenty. Będziesz uczestniczyć w zebraniach zespołu, notując ustalenia, które na nich zapadną. Będziesz sprawować opiekę nad dokumentacją firmy, zwłaszcza nad zarządzeniami i procedurami. Będziesz też zajmować się sprawami administracyjnymi biura i dbać o jego wyposażenie. Będziesz pomagać w działaniach marketingowych firmy i promowaniu serwisu. Będziesz wspierać zespół w publikowaniu materiałów, a także w katalogowaniu grafiki.

Druga część Twoich zadań będzie dotyczyła optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek. Nie musisz znać się na SEO, nauczymy Cię potrzebnych umiejętności, ale jeśli masz już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, to będzie ono Twoim atutem. Powierzymy Ci prace porządkujące w tagowaniu i linkowaniu materiałów a także prace przy reorganizacji treści w serwisie. Tu szczególnie przyda się upodobanie do "dłubaniny", o którym była mowa wyżej :).

Będziesz również brać udział w dyskusjach zespołu, burzach mózgów, testowaniu prac stworzonych przez innych pracowników, opracowywaniu koncepcji nowych produktów.

Wymagania

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • odpowiedziałeś/-aś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz podstawy języka HTML,
  • sprawnie obsługujesz arkusze kalkulacyjne
  • posługujesz się w piśmie poprawną polszczyzną, nie robisz też literówek,
  • pasujesz do naszego Zespołu i "stylu bycia" redaktorów SuperKid

(by sprawdzić to ostatnie, zapoznaj się z dokumentami na stronie "Pracuj z nami" - link w stopce serwisu SuperKid.pl).

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny oraz odpowiedz na pytania selekcyjne.

Prezentacja firmy

Firma jest właścicielem serwisu SuperKid.pl - miejsca, które skup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
dodatek na aktywność sportową, dodatek urlopowy, dodatek świąteczny, dofinansowanie na dzieci
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja