Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2997

Obowiązki:

• kompleksowa organizacja i obsługa biura spółki: administrowanie biurem, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją firmy, obsługa poczty firmowej, archiwizacja dokumentacji spółki, sporządzanie kalkulacji i wycen (sprawozdawczość, monitoring wydatków), obsługa wewnętrznych systemów spółki, obsługa poczty, wystawianie FV oraz obsługa kasy, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu oraz rozliczanie wyjazdów służbowych,
• realizacja projektów, w tym w szczególności projektów konferencyjnych: obsługa wydarzeń konferencyjnych, utrzymanie kontaktu z jego uczestnikami, prawidłowe rozliczanie projektów konferencyjnych, przygotowanie ofert współpracy (partnerzy, sponsorzy), realizacja działań logistycznych, kontakt z podwykonawcami, sprawozdawczość i raportowanie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategoria - B
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : zdolności analityczne oraz opracowywania dokumentów tekstowych na podstawie zgromadzonych informacji,[Umiejętność 1] : umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, praca pod presją czasu[Inne] : - umiejętność pracy w grupie, - samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

Miejsce pracy: LUCJANA SIEMIEŃSKIEGO 20/38, 35-234 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy