Asystentka/Asystent kierownika budowy, Jelenia Góra

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.
W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy asystentkę/asystenta kierownika budowy, do pracy w biurze w centrum Jeleniej Góry.

Zadania na stanowisku:
• Współpraca z kierownikiem budowy
• Nadzór prac w zakresie terminowości wykonywanych zadań
• Uczestniczenie w odbiorach robót
• Współtworzenie dokumentacji i raportów z postępu prac

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane lub ostatni rok studiów
• Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej/projektowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dobra Znajomość j. angielskiego
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Współpracę z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą
• Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie