Asystentka / Asystent ds. Dokumentacji Medycznej

Katowice, ul. Chorzowska 50, śląskie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukamy Ciebie jeśli:

  • potrafisz obsługiwać komputer,
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną i charakteryzuje Cię dyskrecja,
  • szukasz zatrudnienia na pół etatu.

Twoje zadania:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentację medyczną dla Pacjentów,
  • wydawanie dokumentacji medycznej Pacjentom i jednostkom upoważnionym.
  • nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej.
  • nadzór nad wynikami badań i konsultacji Pacjentów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół etatu,
  • pracę w godzinach 12:00 -16:00 od poniedziałku do piątku,
  • perspektywę zatrudnienia na cały etat w związku z rozwojem firmy,
  • codzienne wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które sprawi, że środowisko biznesowe nie będzie miało przed Tobą tajemnic,
  • niezbędne szkolenia merytoryczne i praktyczne.

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Praca dla studenta