Asystentka/Asystent biura z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • organizowanie i obsługa spotkań
  • zapewnienie przepływu informacji
  • porządkowanie, tłumaczenie oraz archiwizacja dokumentacji
  • organizacja podróży służbowych i ich rozliczanie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny!
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office

Oferujemy:

  • prace na cały etat od pon do pt (8-16)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • dobrze płatną pracę w firmie cieszącej się stabilną pozycją na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials