Opis stanowiska pracy

Do pracownika będzie należało:
- pielęgnacja i nawożenie roślin
- wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin
- konserwacja maszyn rolniczych, drobne naprawy, zarządzanie dostawami i podwykonawcami w zakresie konserwacji sprzętu
- prace pomocnicze przy produkcji wina
- przygotowywanie wina do wysyłki

Wymagania

- wykształcenie średnie ogrodnicze lub mechaniczne
- praktyczna znajomość roślin oraz zasad ich pielęgnacji
- umiejętność obsługi ciągnika i urządzeń rolniczych
- umiejętność dokonywania drobnych napraw maszyn i urządzeń rolniczych
- umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- prawo jazdy kategorii B
- pasja i zaangażowanie, chęć zdobycia nowych umiejętności
- znajomość angielskiego lub niemieckiego, doświadczenie przy produkcji żywności, umiejętność spawania lub stolarki będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Whitney Adams Sp.z o.o. jest właścicielem Winnicy Adoria - najwię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo