Asystent (w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych) w Zakładzie Analityki Biochemicznej UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel akademicki - asystent (w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych) w wymiarze 1/2 etatu

Wymagania

• posiadanie stopnia naukowego doktora (lub w wyjątkowych sytuacjach tytułu zawodowego magistra) w dziedzinie nauk farmaceutycznych (analityka medyczna, farmacja) lub nauk biologicznych (biologia medyczna, biochemia, biotechnologia).
Ze względów formalnych oferta pracy nie dotyczy aktualnych uczestników studiów doktoranckich prowadzonych przez Collegium Medicum;
• doświadczenie w pracy badawczej, w tym praktyczna znajomość metodyki badań biochemicznych i biologii molekularnej (szczególnie w zakresie oceny metabolizmu ssaków);
• doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych;
• dorobek naukowy udokumentowany publikacjami;
• uprawnienia i doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi będą dużym atutem;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie w badania naukowe, chęć uczenia się i motywacja do systematycznej pracy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia